x

Alpaslanlar İnşaat Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz.

Alpaslanlar İnşaat 1990 yılında kurulmuştur. Alpaslanlar İnşaat, bölgede İnşaat malzemeleri satış ve pazarlama konularında sektörün en büyük firmalarından biridir.

Çok geniş bir ürün yelpazesi ve müşteri portföyüne sahiptir. Ana olarak, demir ve çimento, kaba malzemeleri ürünleri pazarlayan firma, müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

Özel konut projelerinin yapım aşamasında her türlü malzeme ihtiyacını tedarik etmek için yola çıkmış ve kendine misyon olarak kabul etmektedir. İnşaat ve malzeme kalitesi kadar önem verilen diğer bir konu ise çevreye duyarlı olmasıdır. Hızlı ve etkin sevkiyat gücüyle müşterilere zamanında ihtiyaç duydukları ürünleri ulaştırarak duyulan güvenin karşılığını vermek adına her geçen gün daha güçlü bir şekilde ilerlemektedir.

Tarihimiz

Alpaslanlar İnşaat 1990 yılında Kurucu Başkanımız Sayın Saim ALPASLAN tarafından kurulmuştur. Kendisi şuanda Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini yürütmektedir. Alpaslanlar İnşaat, Doğu anadolu bölgesinde İnşaat malzemeleri satış ve pazarlama konularında sektörün en büyük firmalarından biridir.

 

 

 

 

Misyonumuz

Vizyonumuz

Özel konut projelerinin yapım aşamasında her türlü malzeme ihtiyacını tedarik etmek için yola çıkmış ve kendimize misyon olarak kabul etmekteyiz. İnşaat ve malzeme kalitesi kadar önem verdiğimiz diğer bir konu ise çevreye duyarlı olmamızdır. Hızlı ve etkin sevkiyat gücüyle müşterilerimize zamanında ihtiyaç duydukları ürünleri ulaştırarak, bizlere duyulan güveni arttırmak için daha çok çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

 

Fiyat ListemizEkibimizReferanslarımızİletişim